Starttijden en baanindeling

1/4

Nr.

starttijd

baan onderdeel Naam voluit Geslacht Woonplaats Vereniging opmerkingen
1

9:00

1 1/4 Evelien Hoogendoorn V NIEUW-RODEN    
2 9:00

1

1/4 Alex Hoekstra M WINSUM    
3 9:00 2

1/4

Rozemijn Wiersema

V TEN BOER    
4 9:00 2 1/4

Jan Ameling

M GRONINGEN    
5 9:00 2 1/4

Alex Nijhoff

M GRONINGEN GVAV  
6 9:00 3 1/4 Anne Nijboer V GRONINGEN    
7 9:00 3 1/4

Goudje Haadsma

V GRONINGEN    
8 9:00 4 1/4 Ronald van Santen M SCHARMER    
9 9:00 4 1/4 Sjoukje Brouwer V GRONINGEN GVAV  
10 9:00 4 1/4 Franciska Schutter V GRONINGEN GSTV Tritanium  
11 9:00 5 1/4 Rob van Bree M STEENWIJK    
12 9:00 5 1/4 Arthur Enselme M AMSTERDAM    
13 9:00 5 1/4 Meindert Hibma M ZUIDHORN    
14 9:00 5 1/4 Kiki Boomgaard V DE KNIPE    
15 9:00 5 1/4 Erik-Jan de Groot M GRONINGEN GVAV  
16 9:00 6 1/4 Erik-Jan de Groot M GRONINGEN GVAV  
17 9:00 6 1/4 Martijn Swaagman M TEN BOER    
18 9:00 7 1/4 Peter van Grootheest M ZWOLLE Triade  
19 9:00 7 1/4 Anne Watze de Vries M GRONINGEN    
20 9:00 7 1/4 Nick Moesker M GRONINGEN    
21 9:00 8 1/4 Maurits van der Heijde M ONSTWEDDE    
22 9:00 8 1/4 Thijs Lutjeboer M GRONINGEN    
23 9:00 8 1/4 Michiel IJbema M ZUIDHORN    
24 9:00 8 1/4 Rene Meijer M EMMER-COMPASCUUM    
25 9:00 9 1/4 David Miedema M GRONINGEN    
26 9:00 9 1/4 Jos Koning M SCHEEMDA

 

 
27 9:00 9 1/4 Jan Kuper M TER APEL Triathlonteam De Boks  
28 9:00 9 1/4 Leonie Suurmeijer V GRONINGEN GSTV Tritanium  
29 9:30 1 1/4 Lotte de Jong V GRONINGEN    
30 9:30 1 1/4 Remi Th?ss M GRONINGEN    
31 9:30 2 1/4 Anneke Jaarsma V GRONINGEN GVAV  
32 9:30 2 1/4 Kees Post M URK    
33 9:30 2 1/4 Jasper Swaagman M GRONINGEN    
34 9:30 3 1/4 Allert Winter M GRONINGEN    
35 9:30 3 1/4 Klaas Kremer M GRONINGEN    
36 9:30 4 1/4 Harmen Stam M WINNEWEER    
37 9:30 4 1/4 Carla Frankruijter V BEDUM    
38 9:30 4 1/4

Peter v.d. Hulst

M ZUIDWOLDE    
39 9:30 5 1/4 Edward Pechler M GRONINGEN    
40 9:30 5 1/4 Vanessa Wuijster V GRONINGEN    
41 9:30 5 1/4 Petra Bus V BEDUM    
42 9:30 5 1/4 Roelof Berends M OUDESCHIP    
43 9:30 5 1/4 Albert Koller M GRONINGEN    
44 9:30 6 1/4 Lilian Kruiter V ONSTWEDDE    
45 9:30 6 1/4 Damian Hermans M GRONINGEN

 

 
46 9:30 7 1/4 Dennis Weerdenburg M GRONINGEN GSTV Tritanium  
47 9:30 7 1/4 Sjoerd Bakker M GRONINGEN    
48 9:30 7 1/4

Rense Veenstra

M Haren GVAV  
49 9:30 8 1/4 Koos Koster M GRONINGEN    
50 9:30 8 1/4 Luuk Bos M Callantsoog Triathlon- en Zwemclub Oude Veer  
51 9:30 8 1/4 René van den Berg M GRONINGEN    
60 9:30 9 1/4 Mirjam Lindgreen V EMMELOORD   Team: Lindgreen
60 9:30   1/4 Ronald Lindgreen M EMMELOORD   Team: Lindgreen
61 9:30 9 1/4 Jan Ekens M GRONINGEN   Team: AbJan
61 9:30   1/4 Abdellah Ait Tami M GRONINGEN   Team: AbJan

 

1/8

Nr. starttijd baan onderdeel Naam voluit Geslacht Woonplaats Vereniging Opmerkingen
1 10:00 1 1/8 Bert Hartman-DeVries M TEN BOER    
2 10:00 1 1/8 Simone Schuitema V GRONINGEN    
3 10:00 2 1/8 Zeger Zeilemaker M GIETEN    
4 10:00 2 1/8 Lucy de Vries V GRONINGEN GVAV  
5 10:00 3 1/8 Helen Bruinsma V EMMEN Triathlonteam De Boks  
6 10:00 3 1/8 Peter Vonck M SAUWERD    
7 10:00 4 1/8 Judith Dijkstra V GRONINGEN    
8 10:00 4 1/8 Louis Dekens M TEN BOER    
9 10:00 5 1/8 Margot Dekens V TEN BOER    
10 10:00 5 1/8 Lourien Dekens V TEN BOER    
11 10:00 5 1/8 Juliana Bruil V NIEUW RODEN    
12 10:00 5 1/8 Lisa van Smoorenburg V GRONINGEN GSTV Tritanium  
13 10:00 6 1/8 Melanie Rath V ZWOLLE    
14 10:00 6 1/8 Amaranth van de Vijver V GRONINGEN    
15 10:00 7 1/8 Nynke Kuindersma V HARKSTEDE    
16 10:00 7 1/8 Karin van Dijk V SPIJK    
17 10:00 8 1/8 Karel van Dijk M SPIJK    
18 10:00 8 1/8 Stijn Ottens M ZOETERMEER    
19 10:00 8 1/8 Thomas Mulder M ASSEN    
20 10:00 8 1/8 Corrie Pestoor V ASSEN    
21 10:00 9 1/8 Daisy Rusch V GRONINGEN    
22 10:00 9 1/8 Asmara Pattipeiluhu V APPINGEDAM    
23 10:00 9 1/8 Natalia Zijlstra V GRONINGEN    
24 10:15 9 1/8 Amber van Bree V AMSTERDAM    
25 10:15 1 1/8 Marike Bremmer V ASSEN AAC '61  
26 10:15 1 1/8 Pieter Berends M OUDESCHIP    
27 10:15 2 1/8 Jitze Wilting M HOOGEVEEN TZT '86  
28 10:15 2 1/8 Ida Raske V SIDDEBUREN    
29 10:15 3 1/8 Sandy Krans V SIDDEBUREN    
30 10:15 3 1/8 Jelte Kruijer M DELFZIJL    
31 10:15 4 1/8 Evert-Jan van Oosterom M ZWOLLE    
32 10:15 4 1/8 Tristan Koen M GRONINGEN    
33 10:15 5 1/8 Emily Leemhuis V GRONINGEN    
34 10:15 5 1/8 Ronald Risselada M BAKHUIZEN GVAV  
35 10:15 5 1/8 Vivian Haverlach V GRONINGEN GVAV  
36 10:15 5 1/8 Torsten B?scher M BAD ZWISCHENAHN    
37 10:15 6 1/8 Susanne B?scher V BAD ZWISCHENAHN    
38 10:15 6 1/8 Marelle Heesterbeek V GRONINGEN    
39 10:15 7 1/8 Roel Timmerman M TYNAARLO    
40 10:15 7 1/8 Jaco Schrauwen M MEPPEL    
41 10:15 8 1/8 Ronald Meier M EELDE    
42 10:15 8 1/8 Harry Koning M RODEN GVAV  
43 10:15 8 1/8 Karen Witterholt-Werkman V HAREN GN    
44 10:15 8 1/8 Pauli Traa V GRONINGEN    
45 10:15 9 1/8 Patricia Gooijert V FARMSUM    
46 10:15 9 1/8 Loa Poppinga V GRONINGEN GVAV  
47 10:30 9 1/8 Rinske Trommel V GRONINGEN    
48 10:30 9 1/8 Elham Kral V WILDERVANK    
49 10:30 1 1/8 Yasmin Nauta V GRONINGEN GVAV  
50 10:30 1 1/8 Filiz Yigit V BLAUWESTAD    
51 10:30 2 1/8 Rik de Haan M ZUIDLAREN    
52 10:30 2 1/8 Marian Slim V VEENDAM    
53 10:30 3 1/8 Ruud van der Zande M GRONINGEN GVAV  
54 10:30 3 1/8 Tim Grelling M GRONINGEN    
55 10:30 4 1/8 Judith Vermaat V GRONIGEN    
56 10:30 4 1/8 Frank Berghuis M GRONINGEN GVAV  
57 10:30 5 1/8 Nataschja Steendam-Timmer V APPINGEDAM    
58 10:30 5 1/8 Arno Kakkenberg M RODEN    
59 10:30 5 1/8 Ivor Feunekes M BORGER GVAV  
60 10:30 5 1/8 Herald Feunekes M BORGER    
61 10:30 6 1/8 Eefko Klungel M GRONINGEN    
62 10:30 6 1/8 Elise Kool V LOPPERSUM    
63 10:30 7 1/8 Ronnie Zoer M WAGENBORGEN    
64 10:30 7 1/8 Heino Pot M TEN BOER    
65 10:30 8 1/8 Albert van den Noort M APPINGEDAM    
66 10:30 8 1/8 Sharon van Zanden V GRONINGEN    
67 10:30 8 1/8 Jeroen Reens M GRONINGEN    
68 10:30 8 1/8 Marloes Heerschop V ARNHEM TVA  
69 10:30 9 1/8 Mark Schipper M TEN BOER    
70 10:45 9 1/8 Guus Pigge M ASSEN    
71 10:45 9 1/8 Eric Feringa M RODEN    
72 10:45 9 1/8 Bart Kooi M TEN BOER    
73 10:45 1 1/8 Annamiek Bathoorn V PEIZE    
74 10:45 1 1/8 Natalie Nolte V ASSEN    
75 10:45 2 1/8 Mariska Bosch V APPINGEDAM    
76 10:45 2 1/8 Jacob Visser M GRONINGEN GVAV  
77 10:45 3 1/8 Jouke Janze M GRONINGEN GVAV  
78 10:45 3 1/8 Claudia van der Muil V DEN ANDEL    
79 10:45 4 1/8 Iwan Hoving M BEDUM    
80 10:45 4 1/8 Martin Veenhuizen M Tynaarlo TRI4you  
81 10:45 5 1/8 Rowan Veenhuizen M Tynaarlo    
82 10:45 5 1/8 Patricia Gooijert V DELFZIJL    
83 10:45 5 1/8 Nienke Vlak V Eelde GVAV  
84 10:45 5 1/8 Tiede de Vries M LOPPERSUM  
85 10:45 6 1/8 Jan Willem Bolderdijk M GRONINGEN  
90 10:45 6 1/8 est Wiebe Zwerver M ASSEN   Team: De Stijnbrekers
90 10:45   1/8 est Martin Horneman M VEENDAM   Team: De Stijnbrekers
91 10:45   1/8 est Colin de Vries M TEN BOER   Team: De Vriesjes
91 10:45 7 1/8 est Sharon de Vries V TEN BOER   Team: De Vriesjes
91 10:45   1/8 est Richard de Vries M TEN BOER   Team: De Vriesjes
92 10:45   1/8 est Tineke van Dijken-Bakker V APPINGEDAM   Team: De Dames
92 10:45 8 1/8 est Aletta Hektor V APPINGEDAM   Team: De Dames
 

Jeugd

NR Starttijd Baan Onderdeel Naam voluit Geslacht Woonplaats Vereniging
101 08.40 1 Jeugd 12 plus Kay van Sleen M STEENWIJK  
102 08.40 2 Jeugd 12 plus Ruben van Dijk M SPIJK  
103 08.40 3 Jeugd 12 plus Sarah Berghuis V GRONINGEN  
104 08.40 4 Jeugd 12 plus Remco Schilder M LOPPERSUM  
105 08.40 5 Jeugd 12 plus Marijke Harmsma V BOVENSMILDE  
106 08.40 6 Jeugd 12 plus Lennart Bosch M Winsum  
107 08.40 7 Jeugd 12 plus Emma Pigge V ASSEN  
111 08.40 8 Jeugd tot 12 Tom van der Zande M GRONINGEN  
112 08.40 8 Jeugd tot 12 Niels van der Zande M GRONINGEN  
113 08.40 8 Jeugd tot 12 Koen Bootsman M DELFZIJL  
114 08.40 9 Jeugd tot 12 Olivier Bosch M Winsum  
115 08.40 9 Jeugd tot 12 Amber Bosch V Winsum