Ten Boer 2 september 2017

Klik om te springen naar:

1/8
– Jeugd

1/4

Nr. Uitslag heren Uitslag dames Totaal Eindtijd Onderdeel Naam voluit Geslacht Woonplaats
3 1 1 1:55:40 1/4 Jacob Veenstra M GRONINGEN
2 2 2 2:00:28 1/4 Erik Schroder M GRONINGEN
6 3 3 2:03:58 1/4 Theo Fuhler M KLAZIENAVEEN
27 4 4 2:07:50 1/4 Lester Struijk M HEEMSTEDE
5 5 5 2:09:15 1/4 Jouke Janze M GRONINGEN
16 6 6 2:09:17 1/4 Gerard Terwisscha Van Scheltinga M HAREN
24 7 7 2:11:40 1/4 Dennis Weerdenburg M GRONINGEN
9 8 8 2:13:44 1/4 Jeroen van der Vlist M EELDE
21 9 9 2:15:46 1/4 Arnoldus van der Werff M GRONINGEN
19 10 10 2:16:02 1/4 Sam Feringa M GRONINGEN
20 11 11 2:20:49 1/4 Mathijs Vallinga M GRONINGEN
42 12 12 2:20:51 1/4 Henk Hans Vermeulen M RODEN
34 13 13 2:21:28 1/4 Stefan Weber M HOOGKERK
10 1 14 2:21:50 1/4 Nienke Vlak V EELDE
7 14 15 2:22:09 1/4 Alex Hoekstra M WINSUM
11 15 16 2:24:20 1/4 Luuk Bos M CALLANTSOOG
54 2 17 2:25:20 1/4 Annemiek Hofstede (Estafette)
Ernst Hofstede
Carien Bakker
V BARNEVELD
22 16 18 2:25:44 1/4 Fokke Schievink M SURHUIZUM
31 17 19 2:25:44 1/4 Frank van der Weide M SLEEN
13 3 20 2:28:37 1/4 Jantje van der Werff V DOKKUM
32 4 21 2:30:05 1/4 Petra Bus V BEDUM
1 18 22 2:30:24 1/4 Dirk Duijn M RODERESCH
48 19 23 2:30:30 1/4 Roelof Berends M OUDESCHIP
46 20 24 2:31:16 1/4 Edward Pechler M GRONINGEN
37 21 25 2:33:10 1/4 Martin Eikelboom M ADUARD
38 22 26 2:35:00 1/4 Wietze Knol M DRACHTEN
12 5 27 2:36:50 1/4 Nathanja Hilberts-Jager V EMMEN
28 23 28 2:37:42 1/4 Lucas Houwen M BAD NIEUWESCHANS
40 6 29 2:37:55 1/4 Evelien Hoogendoorn V NIEUW -RODEN
26 24 30 2:39:05 1/4 Henk Hoppen M GRONINGEN
49 25 31 2:39:32 1/4 Cor Klomp M BEDUM
52 7 32 2:39:36 1/4 Els Huizing V EDE
45 8 33 2:39:49 1/4 Gezina Vallinga V GRONIGEN
55 26 34 2:39:56 1/4 Martin Horneman (Estafette)
Rik Boven
Stijn Ottens
M VEENDAM
36 27 35 2:40:00 1/4 Gerrit ten Brinke M PEIZE
41 28 36 2:42:25 1/4 Paul Oude Vrielink M RODEN
43 29 37 2:42:26 1/4 Wouter Bouw M PEIZE
39 30 38 2:43:26 1/4 Willem Ketting M MARKELO
33 31 39 2:43:42 1/4 Wessel Bruining M WARFFUM
4 32 40 2:43:44 1/4 Martin Eggens M TEN BOER
44 9 41 2:45:38 1/4 Christa Verver V GRONINGEN
25 10 42 2:46:35 1/4 Danielle Hoogvliet V SCHARMER
47 11 43 2:46:59 1/4 Vanessa Wuijster V GRONINGEN
23 33 44 2:47:35 1/4 Albert Baas M WESTERBORK

 

1/8

Nr. Uitslag heren Uitslag dames Totaal Eindtijd Onderdeel Naam voluit Geslacht Woonplaats
133 1 1 0:58:00 1/8 Bjorn Weijts M ZEEGSE
86 2 2 1:02:06 1/8 Jan Willem Bolderdijk M GRONINGEN
120 3 3 1:03:45 1/8 Swen Faber M LANDSMEER
117 4 4 1:04:18 1/8 Jordi Fuhler M KLAZIENAVEEN
119 5 5 1:04:37 1/8 Torsten Murra M WINSUM
139 1 6 1:05:08 1/8 Sietske Weide (Estafette)
Ben Plantinga
V GLIMMEN
116 6 7 1:05:24 1/8 Robert Jagt M EMMEN
123 7 8 1:05:25 1/8 Ronald Bosch M WINSUM
124 8 9 1:05:44 1/8 Harmen Stam M TEN BOER
127 9 10 1:06:02 1/8 Zeger Zeilemaker M GIETEN
76 2 11 1:07:51 1/8 Judith Berghuis-Vermaat V GRONINGEN
114 10 12 1:07:52 1/8 Ferdie Witvoet M GRONINGEN
57 11 13 1:07:52 1/8 Roel Kremer M SINT ANNEN
91 12 14 1:09:11 1/8 Chris Beverwijk M WINSUM
67 13 15 1:09:47 1/8 Marc Vrolijk M GRONINGEN
66 14 16 1:10:31 1/8 Jesse Harder M GRONINGEN
93 15 17 1:10:31 1/8 Tjeert Kremer M ZUIDHORN
125 16 18 1:11:30 1/8 Peter-Jan Hagedoorn M SCHIPBORG
82 17 19 1:12:27 1/8 Willem-Jan Kuik M WOLVEGA
135 3 20 1:12:42 1/8 Marike Bremmer V ASSEN
62 18 21 1:12:54 1/8 Gertjan Hulzinga M ASSEN
134 19 22 1:12:55 1/8 Bram Rook M ALMELO
90 20 23 1:13:59 1/8 Martijn Swaagman M TEN BOER
58 21 24 1:14:04 1/8 Wim de Hek M UITHUIZEN
69 4 25 1:14:18 1/8 Elise Kool V LOPPERSUM
118 22 26 1:14:44 1/8 Guus Pigge M ASSEN
140 5 27 1:15:47 1/8 Sharon de Vries (Estafette)
Richard de Vries
Colin de Vries
V TEN BOER
122 23 28 1:16:12 1/8 Jan Bruinsma M ZWARTEMEER
113 24 29 1:16:47 1/8 Arno Kakkenberg M RODEN
80 6 30 1:17:09 1/8 Annamiek Bathoorn V PEIZE
130 25 31 1:19:12 1/8 Jan Ameling M GRONINGEN
89 26 32 1:20:11 1/8 Jasper Swaagman M GRONINGEN
87 27 33 1:21:29 1/8 Allert Winter M GRONINGEN
63 28 34 1:21:37 1/8 Rik de Haan M ZUIDLAREN
83 29 35 1:21:52 1/8 Gerrit Spriensma M GRONINGEN
99 30 36 1:22:12 1/8 Michiel Ijbema M ZUIDHORN
137 31 37 1:22:43 1/8 Harold Hulst M GRONINGEN
128 32 38 1:22:45 1/8 Jan Kuper M TER APEL
136 33 39 1:23:36 1/8 Jitze Wilting M HOOGEVEEN
138 7 40 1:24:17 1/8 Rozemijn Wiersema V
70 8 41 1:24:47 1/8 Lianne Zijlstra V STEDUM
56 34 42 1:24:56 1/8 Jos Arends M BEDUM
132 9 43 1:25:10 1/8 Eva Teuling V GRONINGEN
121 10 44 1:25:10 1/8 Helen Bruinsma V EMMEN
96 11 45 1:25:45 1/8 Jolanda Abma V WOMMELS
88 35 46 1:26:29 1/8 Erwin Swaagman M LOPPERSUM
84 12 47 1:26:40 1/8 Ellen van Goor V ALMELO
71 36 48 1:26:48 1/8 Louis Dekens M TEN BOER
74 13 49 1:27:00 1/8 Fokje Fijlstra V OOSTWOLD
79 37 50 1:27:43 1/8 Arjan Cappon M TEN BOER
107 38 51 1:28:17 1/8 Jeroen Reens M GRONINGEN
112 14 52 1:28:17 1/8 Sharon van Zanden V GRONINGEN
78 39 53 1:28:40 1/8 Bert Holsteijn M UITHUIZEN
60 15 54 1:28:48 1/8 Lisa Werter V MIDWOLDA
61 16 55 1:28:48 1/8 Jacobien Van Klinken V GRONINGEN
126 40 56 1:29:03 1/8 Drevis Schuurman M STEENWIJK
115 17 57 1:29:56 1/8 Lieke Balkema V UITHUIZEN
65 18 58 1:31:06 1/8 Lucy de Vries V GRONINGEN
72 41 59 1:33:19 1/8 Willem Jonker M GRONINGEN
59 19 60 1:33:24 1/8 Lourien Dekens V TEN BOER
68 20 61 1:33:26 1/8 Margot Dekens V TEN BOER
105 42 62 1:33:38 1/8 Theo Vegter M UITHUIZEN
106 21 63 1:33:38 1/8 Marian Danhof V UITHUIZEN
73 43 64 1:34:03 1/8 Carlo van der Wiel M HAREN
92 22 65 1:34:35 1/8 Liesbeth Kruizinga V GRONINGEN
131 23 66 1:34:38 1/8 Marjolein Joyce Pijper V GRONINGEN
97 24 67 1:35:25 1/8 Tabitha Kraak V SNEEK
81 25 68 1:35:54 1/8 Astrid Zijlstra V LEKKUM
77 26 69 1:37:29 1/8 Claudia van der Muil V DEN ANDEL
85 27 70 1:44:39 1/8 Greetje Lanting V PEIZE
102 28 71 1:45:09 1/8 Rinske Trommel V GRONINGEN
103 29 72 1:45:09 1/8 Feikje Zijlstra V UTRECHT
109 44 73 1:50:16 1/8 Ronald Kubbe M GRONINGEN
110 45 74 1:50:16 1/8 Tom Kubbe M GRONINGEN
111 46 75 1:50:16 1/8 Gijs Kubbe M GRONINGEN
94 30 76 1:51:39 1/8 Riny de Bruin V WESTERBORK
95 31 77 1:51:39 1/8 Elske de Bruin V WESTERBORK

 

Jeugd

Nr. Uitslag tot 12 jr Uitslag 12-16 jr Tijd Naam Voluit Geslacht Woonplaats
20 1 12.37 Lisanne Keur V ASSEN
6 2 13.06 Amber Bosch V WINSUM
4 3 13.08 Lieke Murra V WINSUM
5 4 13.10 Lennart Bosch M WINSUM
2 5 13.11 Felix Kouwenhoven M RUINEN
3 6 13.12 Jona Murra M WINSUM
13 7 13.15 Yasmin Nauta V GRONINGEN
9 8 14.57 Jarne Bosch M GRONINGEN
18 1 20.00 Bas Willems M ASSEN
12 2 21.06 Ivor Feunekes M BORGER
11 3 21.23 Sarah Berghuis V GRONINGEN
17 4 21.30 Marijke Harmsma V BOVENSMILDE
15 5 22.25 Kay van Sleen M STEENWIJK
19 6 24.05 Muze Brink V ASSEN
14 7 27.21 Emma Pigge V ASSEN